Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gojenie rany po zabiegu obrzezania

Czy Penis goi się dobrze??? Witam 11 dni temu miałem robiony zabieg całkowitego obrzezania wstawiam zdjęcia jak to wygląda http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d9b5045d9969097.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d0a0bd1da81644.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2541cbbec915e469.html Moje pytanie brzmi czy poatrząc na zdjęcia rany goją się dobrze
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam. Zdjęcie nie otworzyło się. Niezależnie jak wygląda to na zdjęciu nie ma innego wyjścia i trzeba to zagoić ;) Proponuję opatrunki maściowe (alantan, maść nagietkowa) i spokojne czekanie na efekt ostateczny.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy