Gojenie się rany po usunięciu ósemki

Miałm usuwana gorna osemke wszystko było bez problemu i rana zaczeła sie brzydko goić miał dwa razy wkładana tabletlę przeciwzapalna i bolowo i z drugiem razem nie dobrze mi sie zrobiło i zaczełam wymiotować rona na poduszce znalazłam wypłykana czarno-szarą kulkę czy to moze być skrzep w ponidzałek mija tydzień i jutro isc na ostanio tabletkę co ma teraz robić boli mnie cał strona twarzy i czuje jak mi tam wycieka coś z tej rany ?co to może być czy sa powody do niepokoju?

Magdalena StusiĹska

Skrzep raczej nie ma kształtu kulki. Jeżeli objawy są tak nasilone najlepiej ponownie skonsultować się z lekarzem aby obejrzał ranę ponownie.