Gorączka, bóle gardła, powiększone migdały

Witam:) jeden dzien miałam goraczke 37.6, potem bol gardła, jeden migdał powiekszony nieco drugi normalny ale oba przekrwione az widac naczynia krwionosne i małe ropne kulki żółte takie. Nie wiem czy to normalne ze powiekszony jest 1 migdał a drugi wklęsły, muszę to obserwować. Być moze on zawsze taki jest a ja nawet tego nie widziałam. Prócz tego czuje sie swietnie mam dobre wyniki. T chyba nic groźnego tylko infekcja ?

Najpewniej to postać przewlekłego zapalenia migdałków podniebiennych w okresie zaostrzenia. Należy zrobić wymaz zmigdałków ( na czczo) i zgłosić się do doświadczonego laryngologa. Być może potrzebna będzie tonsillektomia.