Gorączka, bóle mięśni i stawów

Od 3 dni mam goraczke,dzis w nocy 38.3 stopni,bola mnie miesnie, stawy,glowa mam nudnosci,bol pod lewa piersia,w okolicach nerek i jajnikow.Bylam dzis u lekarza,powiedzialam pani doktor ze 12 lat temu mialam kamice nerkowa i od tamtej pory nie mialam ponownego dadania,pani zrobila mi paskowy test moczu-wyszedl w normie ale musze zaznaczyc ze nie byl to pierwszy poranny mocz,zbadala mi brzuch,bolalo mnie w dwoch miejscach po czym odeslala do domu twierdzac ze raczej nic mi nie jest.DziekujeULA

Najpewniej ma Pani infekcję wirusową , prosże odpoczywac , pic duzo płynow , w tazie konieczności zazyc leki przeciwgoraczkowe. jesli objawy nie ustapia bądz się nasila konieczna będzie ponowna konsultacja lekarska