Gorączka, bolesność brzucha u dziecka a możliwe schorzenia

Witam moje dziecko ma Gorączkę i skarży się na bul brzucha co to może być?

Witam. Podał Pan bardzo mało informacji. Ile lat ma dziecko, od kiedy są dolegliwości, czy jest biegunka, zaparcie, wymioty, jak wysoka jest gorączka - bez tych wiadomości nic nie da się stwierdzić poza jednym - jeśli jest Pan zaniepokojonym stanem dziecka proszę udać się do lekarza