Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gorączka, uczucie zimna i gwałtowne bóle brzucha a wyniki badań

Ostatnimi czasy dzieje się ze mną coś dziwnego mam gorączkę, strasznie mi zimno i do tego od czasu do czasu mam gwałtowne bóle brzucha, takie kłucie i zaraz przechodzi. Robiłam badanie krwi wyniki następujące: hemoglobina 11,3;hematokryt 34,1;MCV 79,1;MCH 26,2;RDW-CV 16,9;Granulocyty 37;Limfocyty 59.Proszę o odpowiedź co to może być,jakie jeszcze badanie mogę zrobić aby stwierdzić czym to jest spowodowane i czy powyższe wyniki są niepokojące?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Badania krwi - hemoglobina

Hemoglobina jest podstawowym składnikiem krwinek czerwonych. Jest nie tylko barwnikiem nadający krwi czerwony kolor, ale pełni również ważną funkcją ? transportuje tlen do tkanek. Lekarz Łukasz Kowalski objaśnia szczegóły dotyczące badania hemoglobiny.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Wyniki nieco odbiegają od normy. W przypadku bólu brzucha warto wykonać USG jamy brzusznej i niezwłocznie udać się do lekarza.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Ilość hemoglobiny jest za niska. Konieczne jest leczenie niedokrwistości. Bez zbadania Pani nie można określić przyczyny bólów brzucha. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy