Gorączka, uczucie zimna i gwałtowne bóle brzucha a wyniki badań

Ostatnimi czasy dzieje się ze mną coś dziwnego mam gorączkę, strasznie mi zimno i do tego od czasu do czasu mam gwałtowne bóle brzucha, takie kłucie i zaraz przechodzi. Robiłam badanie krwi wyniki następujące: hemoglobina 11,3;hematokryt 34,1;MCV 79,1;MCH 26,2;RDW-CV 16,9;Granulocyty 37;Limfocyty 59.Proszę o odpowiedź co to może być,jakie jeszcze badanie mogę zrobić aby stwierdzić czym to jest spowodowane i czy powyższe wyniki są niepokojące?

Małgorzata Panek

Ilość hemoglobiny jest za niska. Konieczne jest leczenie niedokrwistości. Bez zbadania Pani nie można określić przyczyny bólów brzucha. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam