Górna trójka mleczna u 19-latka

w wieku 19 lat mam górna 3 mleczna. lekarz dentysta powiedział ze należy pójść do ortodonty i on zadecyduje czy nie należy jej ściągać. jaki jest koszt takiego leczenia i ile trwa ?

Jeśli kieł stały jest zatrzymany, to istnieje możliwość ściągnięcia go do łuku..wymaga to odtworzenia miejsca dla "3",chirurgicznego odsłonięcia korony i sprowadzenia do łuku. Jest to leczenie aparatem stałym i koszt uzależniony jest od typu. Najlepiej udać się na konsultację do ortodonty, który przedstawi plan leczenia i związane z tym koszty.