Grube i obwisłe sutki u 18-latka

Witam,nie raz już ratowałem się różnymi odpowiedziami w tym serwisie więc mam kolejne pytanie.Że tak to dziwnie ujmę,mam gruby sutki? odstające ? w każdym bądź razie nie są "normalne" tylko większe i bardziej zwisające to poprzez mój tłuszcz ? taką mam urode ? http://oi40.tinypic.com/280qowg.jpg tu jest link to nie moje zdj. ale są podobne ale moje tak bardziej są opadłe,zwisające jak kolwiek można to nazwać ;x czekam na odpowiedź dziękuje z góry ! dlaczego tak jest ? moge coś zrobic z tym ?

Witam. Taki obraz gruczołu sutkowego nie wskazuję na patologię. Oczywiście efekt estetyczny jest oceeną indywidualną. Zapewne trening fizyczny zawsze wpływa pozytywnie na wygląd męskiej klatki piersiowej