Gruczolak cewkowo-kosmkowy z dysplazją małego i mikrogniskowego dużego stopnia - co to oznacza?

gruczolak cewkowo-koskowy z dysplazja małego i mikrogniskowego dużego stopnia wynik mojej mamyi nie wiem co oznacza i czy coś poważnego

Szanowna Pani, wynik nie oznacza nowotworu złośliwego, jednakże z takiego gruczolaka szczególnie z dysplazją dużego stopnia taki nowotwór może się rozwinąć. Wycięcie polipa uważa się za leczenie wystarczające. Serdecznie pozdrawiam