Gruczolak na penisie

Witam proszę o pomoc.Od pewnego czasu na zołedziu pojawił mi się taki jakby pryszcz lekarz przepisał mi masc i stwierdził ze to jest jakiś gruczolak smaruje ta mascia już jakiś miesiąc i jednynie co zauważyłem to ze to się powiększyło,stwardniało i mam wrazenie jakby powoli chciało oderwać się od zołedzia?Martwie się bo trochę długo lecznie trwa i niewim czy lekarz postawił dobrą diagnoze

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości bezpośredniej oceny zmiany. Konieczna jest wizyta u dermatologa i ewentualna weryfikacja diagnozy i leczenia.