Grupa leków hamujących łaknienie

chcialabym zapytac o leki chamujace laknienie wiem juz ze lekarz psychiatra moze takie przepisac oczywiscie na recepte, chcialabym wiedziec jaka jest to grupa lekow jaka jest w nich substancja czynna odpowiadajaca za zachamowanie laknienia i czy osoba zdrowa pod kotem psychicznym jak i rowniez w dobrym zdrowiu ogolny moze stosowac takie leki

Dzień dobry,

Osoba zdrowa nie potrzebuje leków hamujących łaknienie.
Może warto jednak skorzystać z pomocy psychologicznej/psychoterapeutycznej ?