Grzybica jamy ustnej u obojga partnerów

lecze sie z parteem na grzybice jamy ustnej zazywam orungal i nystatyne w granulacie wsumie3 miesiace brania lekow nystatyny tez napewno dwa miechy moze i 3, granulat. CZY TO MOZLIWE BY PO TAKIM CZASIE JEZYK NA KONCU BYL JESZCZE JAKBY BIALAWY I PO BOKACH CO BY SUGEROWALO NIE WYLECZENIE W DALSZYM CIAGU??????????? 26 MARCA IZIEMY PO SKIEROWANIE NA BAANIA KONTROLNE. CZY MOZE JA JESTEM RZEWRAZLIWIONA?????????????jezyk jest niby normalny jakby bialawy na koncu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe gdyż czasami leczenie grzybicy uogólnionej może trwać nawet do 6 miesięcy.