Gula w gardle oraz atak gorąca, dreszcze, kołatanie serca i duszności

Witam.moje objawy: "kula" w gardle, udałem się do lekarza tylko z tym objawem i skierował mnie do laryngologa(czekam na termin). Kilka dni później miałem atak w nocy, uczucie gorąca po czym nagle dreszcze, silne kołatanie serca, duszność, po ok 15-20 min. przeszło. Zawsze bylem dość nerwowy, od kilku lat sporo stresu.Teraz zauważyłem że podczas podniecenia robi mi się słabo, mdli mnie, serce kołacze.Ciągłe zmęczenie, zimne dłonie, mało ruchu. Mój tata chorował na serce i zmarł na zawał.(Nerwica?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Zabiegi laryngologiczne

Istnieje wiele zabiegów laryngologicznych, które są stale ulepszane. O tym, co piszczy we współczesnej laryngologii opowiada specjalista dr Michał Michalik.

Opisywane przez Pana objawy wymagają w pierwszej kolejności całościowego badania ogólnomedycznego - w celu poszukiwania ewentualnych przyczyn somatycznych. W razie ich wykluczenia wskazana byłaby konsultacja psychiatryczna - dla pełnej oceny stanu psychicznego i postawienia rozpoznania. Następnym krokiem może być zaplanowanie postępowania adekwatnego do rozpoznania: psycho- i/lub farmakoterapia. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy