Guz neuroendokrynny wysokozróżnicowany G1

co to guz neuroendokrynny wysokozróznicowany G1 Nowotwór zlokalizowany w błonie podsluzowej dystalnej czesci wyrostka na dl.ok.2cm.ogniskowo nacieka błone miesniowa.Nie dochodzi do surowicówki wsrodkowej czesci oraz w obrebie linii ciecia utkania nowotworowego nie stwierdzono.W wyk. badaniu immunohistochemicznych;chromogranina-odczyn dodatniKi67<2.PROSZE O POMOC CO TO TAKIEGO JAKIE LECZENIE SYN MA 14 LAT CO DALEJ BO SIE BOJE PROSZE O PILNA ODP.MAMA

Szanowna Pani Nie pisze Pani gdzie zlokalizowana jest zmiana.To po pierwsze.
natomiast szczegóły dotyczące metody leczenia ( a są w tym wypadku rożne)
należy omówić z lekarzem prowadzącym.

Serdecznie pozdrawiam