Guz pęcherza moczowego u mężczyzny
witam,mam pytanie w związku z chorobą mojego męża .W lipcu zdiagnozowano u niego guza pęcherza moczowego o wymiarach 35mm na 20mm.Wykonano TURB I po 3 tyg.przyszedł wynik brodawczak pTa,więc rzekomo nie mamy się martwić bo będzie dobrze.Minął miesiąc a mąż nadal ma dolegliwości podczas mikcji(musi przeć a mocz najpierw leci kroplami dopiero po chwili strumieniem,no i ból podczas oddawania moczu).Dziś zrobiono kontrolne usg i znów guz 39mm na 19mm.CZy to możliwe?

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Mozliwe jest lae to co radiolog widzi jako guz moze byc prostat nawpeno trzeba udac sie do urologa z tego miejsca nie jsetm wstanie udzuelic wlasciwej porady ,moze trzab antbiotyk i leki stosawnie przy leczeni prostaty