Guz po urazie górnej części głowy

Witam, Uderzyłam się dwa dni temu w górną czesc głowy po czym zrobił mi się dość spory guz, który już mi zszedł. Czy istnieje ryzyko, że mogło mi się coś stać i czy powinnam stawić się na badania?

czy straciła Pani przytomność w trakcie urazu?czy potem były nudności,wymioty,lub inne objawy?jeżeli tak,proszę się zgłosić na badanie do lekarza POZ,on zdecyduje,co dalej.