Guz tarczycy i objawy niedoczynności tarczycy przy prawidłowych wynikach badań hormonów

Witam! Już kupę lat leczę się na tarczycę mam guza na lewym płacie hormony niby są w normie ale ja mam wszystkie objawy jak przy niedoczynności więc już nie wiem może jakieś bardziej szczegółowe badania potrzebuję czuję że moja gospodarka jest jak stara lokomotywa mam nadmierne owłosienie, nadwagę, problemy z cerą, suchość skóry, kołatanie serca,mimo braku apetytu tyję.Proszę powiedzieć co ja mam robić ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy niekoniecznie związane są z chorobą tarczycy. Mogą być związane z zaburzoną gospodarką hormonów nadnerczy. Wskazana jest konsultacja u endokrynologa.