Guz w głowie a ciąża

Witam serdecznie. W polowie stycznia biezacego roku zostal zdiagnozowany u mnie guz w glowie, accoustic neuroma. Jdnoczesnie dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, obecnie 9ty tydzien. z uwagi na moj obecny stan lekarze zadecydowali ,ze Jednak nie wykonaja badania MRI, gdyz wedlug nich jesr zbyt wysokie ryzyko, ale,jakie to nie powiedzial mi nikt. Zdiagnowowal mnie laryngolog po tym jak nagle stracilam sluch w jednym uchu I cierpialam na bardzo silne zachwianie, a w sumie calkowity brak, rownowagi. Martwie sie strasznie hdyz nikt tak do konca nie wie czy I jak duzy jest ten guz. Ciagle szumy I buczenie w uszkodzonej czesci glowy doprowadzaja mnie do szalu. Bezustanne piszczenie sprawia ze nie moge zasnac lub budze sie w srodku nocy I nie moge spac. Czy lekarze nie powinni przeprowadIc tego badania zeby zdiagnozować mnie na 100% a nie 98. Bardzo prosze o pomoc. Chcialabym wiedziec co się ze mną dzieje I cieszyć się ciaza. Marta 33

Szanowna Pani, ze względu na ciąże nie można wykonać badania MRI ani TK, jest to zbyt ryzykowne dla płodu