Guzek a rak jajnika i brązowe plamienie

Witam, byłam ostatnio u ginekologa. Wykrył u mnie guzek o wielkości 6cm na jajniku. Wysłał mnie na badanie CA125. Wyszło 39j/ml. Może to być rak jajnika? Podkreślam że poprzednio byłam u ginekologa 4 miesiące temu i nie było żadnych zmian na jajnikach. Teraz zbliża mi się okres i zauważyłam brązowe plamy na bieliźnie. Co to może być?

Milena Lubowicz

Taki poziom CA zwykle nie sugeruje raka jajnika, a raczej stan zapalny albo fizjologiczne zmiany w cyklu. Proszę pozostać pod opieką ginekologa.
Pozdrawiam