Guzek na sromie wykryty w 7. miesiącu ciąży

Jestem w 7 miesiącu ciąży, dodam ze od dwóch miesięcy nie współżyje z mężem ponieważ ginekolog zakazał ze względu na nisko położone łożysko .. Od pewnego czasu na wardze sromowej większej wyczułam guzek ma on około 0,5 cm, warga trochę spuchła .. Nie boli , nie swędzi . Wyczuwam go tylko przy dotyku .. Nic z niego nie wycieka. Dodam ze depiluje się regularnie .. Proszę o szybka odpowiedz, bardzo się martwię. Mieszkam za granica a tu ciąże prowadzi położna

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Należy udać się na wizytę do położnej lub ginekologa, który oceni zmianę.

Piotr Pilarski

Ciężko określić po opisie co to może być. Możliwe, że jest to torbiel gruczołu bartholina.

Pozdrawiam.