Guzek w obrębie płuca a nawrót gruźlicy

guzek 9mm wlewym plucu na wysokosci 9 zebra wiek56 lat mezczyzna w wieku 1rok przebyta gruzlica wezluch chlonnych oraz gruzlica kosci konczyna lewa chospitalizacja oraz sanatoria okres 3 lat czy mozliwy jest nawrot choroby po ponad 50latach zpowazaniem

Małgorzata Panek

Zmiana może być zwapniałym ogniskiem pogruźliczym. Proszę pokazać wynik badania lekarzowi rodzinnemu. Zadecyduje on na podstawie badania czy konieczna jest dalsza diagnostyka.
Pozdrawiam