Guzek w piersiach i niedoczynność tarczycy
mam 21 lat i wyczułam guza w lewej piersi . Ginekolog podczas badania usg piersi znalazł drugiego w drugiej piersi . Po badaniu powiedział , że prawdopodobnie mam problemy z tarczycą . Po badaniu Wyszło , że mam niedoczynność tarczycy .Lekarz pierwszego kontaktu przepisał mi euthyrox 25 , zdziwił się , że te guzy w piersiach mają coś wspolnego z tarczycą . Mam sie zgłosić do lekarza za pare miesiecy na kontrole. Jednak nic nie wiem co z tymi guzami w piersiach.Każdy ginekololog mówi co innego .

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie wiem jakiego typu są opisywane przez Panią zmiany. Najprawdopodobniej jednak są to łagodne zmiany wynikające z wahań hormonalnych. Konieczna jest dokladniejsza diagnostyka.