Guzek włóknisty w RTG klatki piersiowej u 62-letniej osoby
Wynik RTG klatki piersiowej u 62-latka Poj guzek włóknisty średnicy 7mm na obwodzie prawego pola podobojczykowego.Pozostałe pola płucne,sylwetka serca w granicach normy wiekowej.Nie stwierdza się obecności świeżych zmian ogniskowych,naciekowych.Proszę o interpretację tego opisu -Dziękuję

MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana może być skutkiem przebytego stanu zapalnego. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.