Guzki na odbycie i wargach sromowych

Witam i PROSZĘ o odpowiedź! Parę dni temu pojawił mi się duży guzek w okolicy odbytu,następnego dnia pojawił się kolejny na wardze sromowej zewnętrznej prawej,a potem na lewej. Teraz wyczułam,że u góry między wargami zew. jest kolejny guzek! jestem przerażona:((( wizytę u ginekologa mam dopiero we wtorek. co to może być? Z góry dziękuje za odpowiedź!!!
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą sugerować stan zapalny ujść gruczołowych lub są wynikiem infekcji wirusem HPV. Konieczna konsultacja z lekarzem.