Guzki tarczycy, przybieranie na wadze, sucha skóra i wypadające włosy

Od 16 roku życia mam kłopoty z guzkami tarczycy.Mam ich trzy TSH wychodzi w normie 2,6405. Mimo, że nie jem dużo-tyje i nie potrafię schudnąć. Schudłam raz w czasie ciąży 10kg bez dalszego przyrostu wagi. (Dziecko ma 11 lat i jest upośledzone umysłowo). W dodatku bardzo wypadają mi włosy, mam suchą skórę, mam problemy ze spaniem jestem pobudzona, drętwieją mi ręce. Nie leczę się endo i pytanie czy powinnam?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością wskazana jest wizyta u endokrynologa. Konieczne jest także oznaczenie wolnych hormonów tarczycy.