Guzki w obrębie płuc u 35-letniej osoby

Witam, bardzo proszę o pomoc. W listopadzie TK brzucha wykazała drobne guzki poopłucnowe, lekarz poprosił o ponowne wykonanie TK tylko klatki piersiowej, badanie wykazało drobne guzki podopłucnowe w płucu prawym,w segm 10 - 4mm, segm 8 - 3mm, segm 2 płuca lewego 3mm, miąższ, węzły ok, wpomnę, że mam łuszczycę od 3 lat, palę i mam 35 lat. a ostatnie badanie krwi wykazało: podwyższony poziom gran.kwasochlonnych(8%), eozynofilie podwyższ ( 8.5%), RDW-CV (podwyż 15.9), z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest pobranie wycinków. Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurgii klatki piersiowej.