Guzkowate krostki na skórze pachwin

Od dwóch lat mam guzkowate krostki na skórze pachwin, badałem się na hiv, usr, fta abs, fta, chlamydie trichomonas i wyniki są ujemne. Do jakiej poradni mam się zgłosić??

Małgorzata Panek

Czy zmiany oglądał dermatolog? Jeżeli są to zmiany skórne, powinny zostać obejrzano przez dermatologa. Natomiast jeśli są to powiększone węzły chłonne, diagnostyką pokieruje lekarz rodzinny. Ponieważ do dermatologa potrzebne jest i tak skierowanie, proszę udać się do lekarza POZ.
Pozdrawiam