Guzowate poszerzenie lewej wnęki o nieostrych zarysach
Dzien dobry. Rzucilem palenie pol roku temui meczy mnie straszny kaszel. Zrobilem przeswietlenie klatki piersiowej. Wynik badania RTG guzowate poszerzenie lewej wneki do 60mm o nieostrych zarysach. Cien sercowo - naczyniowy w granicach normy. Przepona i katy wolne. Bylem u pulmonologa antybiotyk od niego nie pomogl. Lekarz internista wypisal mi antybiotyk ale nie pomogl. Kaszel dalej mnie meczy. Co mam robic?

MĘŻCZYZNA, 64 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Konieczna jest dalsza diagnostyka zmiany w płucach i przewlekłego kaszlu.
Proszę ponownie zgłosić się do lekarza internisty lub pulmonologa.
Pozdrawiam