Guzowate zagęszczenie w lewym górnym polu płucnym

MĘŻCZYZNA, 53 LATA, ŁÓDŹ guzowate zagęszczenie w lewym górnym [polu płucnym podejrzenie neo poszerzenie cienia śródpiersia górnego po str prawej wneki naczyniowo-nieżytowe serce powiększone przepona prawa o uwypuklonym przyśrodkowym zarysie lewa gładka katy spłycone jak jest szansa ze to nie rak tylko zminana po zle wyleczonym zapaleniu płuc dodam ze około 2 miesiecy temu miałem tylko niewielka ilość płynu w opłucnej proszę o pilna odpowiedz wyczerpująca w miare mozliwości dziekuje

Na podstawie tych danych nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego!!! Proszę pozostawać pod opieką ośrodka leczącego dotychczas!!! zż