Gwałtowne ruchy podczas snu u 5-miesięcznego dziecka

Witam. Moja pięciomiesięczna córeczka gwałtownie macha raczkami podczas snu i kiedy leży na pleckach. Czasami macha tez nożkami. Sa to bardzo silne wymachy, podczas których zdarza sie jej mocno zdrapać twarz albo uderzyć w główkę. Nocą wybudza ja to ze snu i nie ma mowy, żeby mała spała sama w łóżeczku. Czy może to mieć coś wspólnego z WNM? Tutejsi lekarze ignorują problem i nie mogę liczyć na ich rzetelna pomoc. Z góry dziękuje za wszelkie informacje. Anna

Małgorzata Panek

Proszę nagrać te ruchy dziecka i pokazać lekarzowi pediatrze. Może okazać się konieczna konsultacja neurologiczna.
Pozdrawiam