Halucynacje po stosowaniu leku na nerwicę

Witam mam problem ponieważ mam silne halucynajce po pramolanie . Byłem na odtruciu po alkoholowym i dostałem na noc pramolan na sen. Mam silne halucynacje widzenie dziecie w łóźku szczury matce zniknela twarz a pozniej ona nie wiem czy to jawa czy sen b prosze o pomoc jakąkolwiek boję sie o swoje życie

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pan do swojego lekarza/ośrodka, w którym był Pan na odtruciu. A jeśli nie ma Pan takiej możliwości to do innego lekarza psychiatry.