Halucynacje wzrokowe i szumy uszne

Dobry Wieczór! Co mi jest? Ciężko jest to wytłumaczyć, jednak spróbuję się postarać. Pytam tutaj, gdyż wstydzę się iść z tym zaburzeniem do lekarza. Mam halucynacje wzrokowe i szumy uszne. Wydaje mi się, że zaczęło się to w 1999 roku, gdy zacząłem zażywać lek wziewny na astmę oskrzelową. Nigdy nie byłem z tym u lekarza (nawet najbliższym o tym nie mówiłem), gdyż bałem się, że mi nie uwierzą. Niestety, nie mogę w żaden sposób tego udowodnić, ponieważ "siedzi" to w mojej głowie.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pana dolegliwości i odpowiednio do tego, zaproponować leczenie. Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.