Hemoglobina, hematokryt, rdw i limfocyty ponad normę u 2-letniego dziecka

hemoglobina, hematokryt, rdw i limfocyty ponad normę u 2 letniego dziecka. W rozmacie krwi Schillinga gran pałeczkowate 1 norma 3 -6, kwasochłonne 10 przy normie 1 - 5, limfocyty 60 % norma 25 - 50. Proszę nie pisać, że mam iść do lekarza chodzi mi o opinię innych lekarzy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją lub alergią. Dodatkowo czynnikiem wpływającym na podwyższenie hematoktytu czy hemoglobiny może być zbyt mała podaż płynów.