Hemoroidy po urodzeniu dziecka

dzien dobry mecze sie z hemoroidami juz rok problem ten pojawil sie po urodzeniu dziecka moze jest jakas cudowna masc bo te ktore ja kupilam nic nie daly:(

Milena Lubowicz

Niestety cudownej maści nie ma. Jeżeli już Pani próbowała i nie było efektu, myślę, że należałoby skontaktować się z chirurgiem, który oceni jaka jest najlepsza metoda leczenia w Pani przypadku. Być może konieczne będą czopki i maść albo leczenie chirurgiczne. Proszę też bezwzględnie pamiętać o odpowiedniej diecie żeby zapobiegać zaparciom.
Pozdrawiam