Hiperintensywna zmiana w trzonie kości udowej w wyniku rezonansu magnetycznego
w dystalnej czesci trzonu kosci udowej prawej widoczna jest hiperintensywna zmiana polozona centralnie 8mm STIR wynik rezonansu prosze o intenrpretacje
ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Prezentowana w badaniu MR struktura może odpowiadać zmianą neoplastycznym. Warto udać się na konsultację do lekarza zlecającego badanie.