Wrodzony przerost nadnerczy oraz hiperprolaktynemia

Witam. Mam problem z zajściem w ciążę a już mijają 2 lata jak uprawiamy seks bez zabezpieczeń. Od dawna mnie to niepokoi ponieważ z moich badan wyszło że mam hiperprolaktynemie oraz wrodzony przerost nadnerczy, narzeczony jeszcze nie był przebadany ale zamierzamy się udać do lekarza. Mam 24 lata czy mam szanse jeszcze zostać mama czy wrodzony przerost nadnerczy sprawi, że nie będę miała już takich możliwości? Bo chwilami już nie mam sił walczyć i czuje się zrezygnowana i sfrustrowana z powodu ciągłych niepowodzeń. Czy jest jakaś szansa, żeby wyleczyć wrodzony przerost nadnerczy i hiperprolaktynemie jeśli to to są przyczyny moich problemów z zajściem w ciążę? A może jednak przyczyna leży zupełnie gdzie indziej, może powinnam wykonać jakieś inne badania, przyjmowac jakieś leki? Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć :( Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości dać w tej chwili gwarancji ciąży ale z pewnością konieczna jest dalsza diagnostyka zarówno Pani jak i męża.