Hipochondria i przewlekły stres

Jak się leczy hipochondrie. Jestem non stop zestresowana, biore leki na depresję ale one mi nie pomagaja, mam terapię z psychologiem juz prawie rok. Nadal jestem znerwicowana, głowa non stop myśli. Serce wali, ciężki oddech, strach. Nie wiem dlaczego tak zemna się dzieje. Nic mi nie pomaga. Co jest nie tak. Jest terapia lekami jest terapia psychologa. A nadal czuje się źle, nawet bardzo zle. gdzie leży problem? Ja mam z tym walczyć

Dzień dobry,

Proszę o swoich wątpliwościach/pytaniach porozmawiać ze specjalistami, którzy znają Panią osobiście i Pani historię leczenia.

Dzień dobry!

Aby uzyskać możliwie trafną i właściwą odpowiedź, proszę zadać te pytania swojemu lekarzowi oraz psychologowi prowadzącym. To oni najlepiej znają Panią, historię Pani zdrowia i leczenia.
W takiej sytuacji, odpowiedź internetowa, bez osobistego kontaktu z Panią, byłaby mniej wartościowym teoretyzowaniem.

Pozdrawiam!