Hipoglikemia reaktywna, pomiary poziomu cukru i złe samopoczucie

Mam hipoglikemię reaktywną stwierdzoną w szpitalu w 2013r ,ale dziś miałam po jedzeniu poziom cukru 37 sama badam glukometr mam ze szpitala.Strasznie bolała mnie głowa i było mi niedobrze i chciało mi się wymiotować , gdy zjadłam parę łyżek miodu trochę lepiej się poczułam .Czy taki wynik jest bardzo zły.?Przyznam szczerze że czesto się żle czuję ale nie badam często glukometrem, gdyż paski mam płatne 100% a jestem bez pracy.Mam 40 lat i córke na utrzymaniu. Czy mam się czym martwić? MARIOLA

No nie jest to dobrze. Trzeba lepiej komponować posiłki - muszą być węglowodany złożone np chleb, ryż, makaron, unikać trzeba cukrów prostych np owoce,czy kompoty, do tego w każdym posiłku powinien być jakiś tłuszcz i białko, aby to wszystko razem powoli się wchłaniało. I poziom glukozy gwałtownie się nie obniżał. Paski w tym wypadku nie są refundowane i tyle.