Hipoglikemia z całkowitą utratą przytomności a możliwe następstwa

Choruję na cukrzycę (typ I) od 26 lat.(mam 58).Chciałem spytać , jakie spustoszenie w mózgu mogły zrobić hipoglikemie z całkowitą utratą przytomności , a przeszedłem ich sześć w tym roku (2014.11,10).Dla żony noce to trauma (zjawisko " o brzasku" daje znać o sobie a jakie są następstwa ?? Dziękuję za poświęcony mi czas. Wlodek

Milena Lubowicz

Niestety hipoglikemie są bardzo niebezpieczne dla zdrowia, prowadzą do obumierania kory mózgowej, co w przyszłości może doprowadzić do różnych chorób np. padaczki czy zaburzeń zachowania. Konieczna jest intensyfikacja leczenia i stała opieka lekarza diabetologa.
Pozdrawiam