Histeria i płaczliwość u 15-miesięcznego dziecka

Witam. Mam pytanie ponieważ moje dziecko jest strasznie niespokojne. Jestem Matką pracującą od września tego roku moje 15 miesięczne dziecko zaczęło chodzić do żłobka. Mój syn zostając ze mną gdy jestem w domu dostaje jakiejś histerii ciągle płacze, wije się po podłodze na rękach jest to samo dopiero po jakimś czasie to ustępuje. Z innymi domownikami jest spokojny. W nocy jest to samo co chwile płacze wypręża ciało. A jak wychodzę z pokoju i śpi z tata to jest spokój. Proszę o szybką odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepszym wyjściem będzie udać się do pediatry, który opiekuje się dzieckiem.

dziecko może manifestować niepokój związany z rozstaniem, chce zwrócić na siebie Pani uwagę tak jak umie, przy przedłużającej się sytuacji warto skonsultować się z psychologiem, podpowie sposoby na poradzenie sobie z tym. Pozdrawiam