Histeria u dziecka po posiłkach

Witam, moje dziecko od 4 dni po jedzeniu wpada w histerię, na początku tylko wieczorem a teraz również w ciągu dnia.. nie wiem co robić ..czy coś mu jest? pozdrawiam

Małgorzata Panek

Zachowania tego typu mogą być związane z zaburzeniami w przewodzie pokarmowym lub też z chęcią zwrócenia na siebie uwagi przez dziecko. Jeśli występują jakiekolwiek niepokojące objawy (gorączka, bóle brzucha, wymioty, zaburzenia rozwoju psychomotorycznego) proszę udać się do lekarza pediatry.
Pozdrawiam