Hormonoterapia po usunięciu torbieli jajnika

Witam. Miesiac temu mialam operacje wyluszczenia torbieli obustronnych jajnika,na lewym 5cm krwista a na prawym 8cm. Wczoraj USG znowu wykazalo,ze na lewym powstaje torbiel,ktora ma juz 4cm. Z dzniem wczorajszym rozpoczeto u mnie hormonoterape. Czuje sie tak jak przed operacja,czuje sie oslabiona,przechodza mnie mdlosci,zawroty glowy,brak apetytu. Czy to przez te hormony. ? Czy przrz torbiel. ? Czy cos sie dzieje w organizmie. ? Wizyte u ginekooga mam juz w najblizsza srode.

Małgorzata Panek

Osłabienie organizmu może wynikać z przebytych zabiegów, hormonoterapii, a także z np. anemii. Proszę poinformować ginekologa o tych objawach, może okazać się konieczna zmiana leczenia.
Pozdrawiam