Hyperechogeniczna zmiana w płacie wątroby na USG u 4-miesięcznego dziecka
Mojemu synkowi 4 miesiace wyszlo na usg w prawym placie watroby hyperechogeniczna z hypoechogeniczna czescia centralna zmiana .Co to oznacza ?

KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Wynik badania należy odnieść do objawów u dziecka oraz pozostałych wyników badań z krwi. Zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam