Hyperechogeniczna zmiana w płacie wątroby na USG u 4-miesięcznego dziecka

Mojemu synkowi 4 miesiace wyszlo na usg w prawym placie watroby hyperechogeniczna z hypoechogeniczna czescia centralna zmiana .Co to oznacza ?

Milena Lubowicz

Wynik badania należy odnieść do objawów u dziecka oraz pozostałych wyników badań z krwi. Zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam