Hypodensyjne, naczyniopochodne ognisko i zwapnienie w szyszynce w wyniku TK

witam. Odebrałam wyniki badań z TK i to jest fragment " u podstawy prawego jądra soczewkowatego hypodensyjne, naczyniopochodne ognisko 1.5x3mm zwapnienie w szyszynce , w splotach naczyniówkowych rogów tylnych komór bocznych" co to może oznaczać ? Bardzo proszę o odpowiedź

Zmiana naczyniopochodna w tym wieku? Stan po urazie? Migrena? - nie znam wywiadu.
Zwapnienia w szyszynce i splocie są bez znaczenia. Ewentualnie kontrola za rok.