Icatrix parva, hyperplasia foveolaris et gastritis chronica nonactiva minoris gradus corporis

Witam, chciałem prosić o przetłumaczenie: cicatrix parva, hyperplasia foveolaris et gastritis chronica nonactiva minoris gradus corporis. atrophia mucosae minoris gradus: metaplasia pylorica et metaplasia intestinalis focalis completa

Mała blizna , przerost dołeczkowaty i małego stopnia , nieaktywne przewlekłe zapalenie śluzówki trzonu żołądka , zanik śluzówki - małego stopnia, ogniskowo kompletna metaplazja jelitowa .