Ile czasu będzie się zrastać kość piszczelowa?

jeszcze raz bym prosił o odpowiec chodzi mi jle czasu bedzie sie zrastac kosc piszczelowa zeby normalnie chodzic. Rospoznanie Złamanie spiralne 1/3 dystalnej trzonukosci piszczelowej lewej z przemieszczeniem . Złamanie drugie Dwupoziomowe złamanie kosci strzałkowej lewej bez przemieszczenia ile czasu bedzie sie to zrastało zeby normalnie chodzic na dwuch nogach pozdrawiam serdecznie pana doktora.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Okres zrostu zależy od wielu czynników i nie da się go określić bez oceny pacjenta. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.

Jak leczone złamanie-gips? operacja?W zasadzie nikt nie powie tego jesli nie widzi zdjęcia rtg.Prosze podesłać zdjęcie inaczej powie tylko osoba prowadząca.