Ile kalorii ma rogalik i lody?

Chciałabym zapytać, ile kalorii może mieć lód śmietankowy z automatu i zwykły rogal, gdyż nie moge nigdzie tego znalezc. Z góry dziekuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam!

Lody śmietankowe mają około 160 kcal w 100 g. Wszystko zależy od wielkości porcji.

Odnośnie rogalika - znaczenie ma rodzaj ciasta z jakiego go wykonano. Rogal maślany o masie 100 g dostarcza ok. 330 kcal. Wypiek z ciasta francuskiego będzie o wiele bardziej kaloryczny.

Pozdrawiam