Ile kalorii powinno przyjmować 12-letnie dziecko?

Ile kalorii potrzebuje moja 12 letnia córka żeby utrzymać wagę. Ma wzrost 156 cm i waży 35 kg, chodzi na piłkę ręczna dwa razy w tygodniu po godzinę i pół. W szkole ma wuef dwa razy w tygodniu, ale zbytnio nic na nim nie robią

Witam,
Całkowite zapotrzebowanie energetyczne Pani Córki, czyli tyle, ile powinna jeść aby nie tyć ani nie chudnąć, uwzględniające jej masę ciała i aktywność fizyczną, to ok. 2000-2100kcal dziennie.
Pozdrawiam,
Karolina Kuźbicka