Ile kosztuje zabieg wycięcia resztek korzeni u chirurga?

witam. Strasznie mam zaniedbane zeby i szykuje sie do hirurga na wyciecie resztek korzeni. mam pytanie ile moze kosztowac taki zabieg usowania resztek korzenia z dziasla.?

Witam
Jeśli jest Pani ubezpieczona, taki zabieg można wykonać w ramach NFZ-u, czyli bezpłatnie. Prywatnie za usunięcie jednego korzenia zapłaci Pani od 60 -180 zł.
Pozdrawiam
Krystyna Pikała

Witam
Zabieg usunięcia resztek korzenia, które nie zostały usunięte przy pierwszym zabiegu jest zabiegiem bardzo zróżnicowanym pod względem trudności, i co za tym idzie również cenowo. W celu dokładnej oceny stopnia skomplikowania zabiegu oraz kosztu, należy wykonać zdjęcie RTG, najlepiej pantomograficzne. Takie zdjęcie można wykonać w Czar-Dent przy ul. Świętokrzyskiej 5 lub Porzeczkowej 14 w Białymstoku. Jest też możliwe przesłanie takiego zdjęcia do kliniki za pomocą poczty elektronicznej, (swietokrzyska@czar-dent.pl) wtedy uzyska Pani dokładniejsze informacje dotyczące złożoności i kosztów zabiegu.

Pozdrawiam
Paweł Ponichtera
www.czar-dent.pl