Ile mogą trwać objawy odstawienia Sedamu?

Witam Ile mogą trwać objawy odstawienia sedamu 3 jeżeli brało się go w małych dawkach przez okres 1,5 miesiąca

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno powiedzieć ponieważ nie określił pan dokładnych dawek. W szacowaniu koniecznego czasu odstawiania może pomóc skala tyrera. W przybliżeniu może to być 2-4 tyg. Oczywiście redukcję i odstawienie powinien zlecić i nadzorować lekarz prowadzący.